Κύρια Χαρακτηριστικά
• Οθόνη 6.78" IPS LCD FHD+ (1080x2460)
• Corning Gorilla Glass 3
• Επεξεργαστής Unisoc T7250 Octa-Core
• Μνήμη 8GB RAM
• Αποθηκευτικός χώρος 256GB
• Υποστήριξη microSD έως 2TB
• Κύρια κάμερα 64MP
• Night Vision κάμερα 20MP Sony IMX350
• Μπροστινή κάμερα 16MP
• Μπαταρία 20000mAh
• Ταχεία φόρτιση 33W
• Reverse Charging 6W
• Camping LED Light έως 976 lumens
• Water-Lock Mode
• Πιστοποίηση IP68 / IP69K
• MIL-STD-810H
• Android 16
• Dual SIM
• NFC / Google Pay
• Αισθητήρας δακτυλικού αποτυπώματος
• Face Unlock
• GPS / GLONASS / Galileo / Beidou
• Bluetooth 5.2
• WiFi 5
• USB Type-C
• 3.5mm Jack
Περιεχόμενα Συσκευασίας
• Ulefone RugKing 5 Pro
• Φορτιστής
• Καλώδιο USB Type-C
• Προστατευτική μεμβράνη
• Βελόνα SIM
• Λουράκι χειρός
• Εγχειρίδιο χρήσης
• Κάρτα εγγύησης
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαστάσεις | 179 x 85 x 26.5 mm |
| Βάρος | 629g |
| Οθόνη | 6.78" IPS LCD FHD+ |
| Ανάλυση | 1080 x 2460 |
| Φωτεινότητα | Έως 910 nits |
| Προστασία οθόνης | Gorilla Glass 3 |
| Επεξεργαστής | Unisoc T7250 |
| CPU | Octa-Core έως 1.8GHz |
| GPU | Mali-G57 |
| RAM | 8GB LPDDR4X |
| Αποθήκευση | 256GB UFS 2.1 |
| Επέκταση | microSD έως 2TB |
| Κύρια Κάμερα | 64MP |
| Night Vision Κάμερα | 20MP Sony IMX350 |
| Μπροστινή Κάμερα | 16MP |
| Βίντεο | 1080p@30fps |
| Μπαταρία | 20000mAh |
| Φόρτιση | 33W |
| Reverse Charging | 6W |
| Λειτουργικό | Android 16 |
| Πιστοποιήσεις | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| SIM | Dual Nano SIM |
| Δίκτυα | 4G LTE |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.2 |
| GPS | GPS / GLONASS / Galileo / Beidou |
| NFC | Ναι |
| Θύρες | USB-C, 3.5mm Jack |
| Ξεκλείδωμα | Δακτυλικό αποτύπωμα, Face Unlock |
| Αισθητήρες | Proximity, φωτός, επιταχυνσιόμετρο, πυξίδα, βηματόμετρο |