Κύρια Χαρακτηριστικά
• Οθόνη 6.95" IPS LCD FHD+ (1080x2460)
• Ρυθμός ανανέωσης 120Hz
• Corning Gorilla Glass 5
• Επεξεργαστής MediaTek Helio G100 Octa-Core
• Μνήμη 12GB RAM
• Dynamic RAM Expansion έως 24GB
• Αποθηκευτικός χώρος 512GB
• Υποστήριξη microSD έως 2TB
• Κύρια κάμερα 50MP OV50H
• Night Vision κάμερα 64MP OV64B
• Ultra-Wide κάμερα 50MP
• Μπροστινή κάμερα 32MP
• Μπαταρία 12800mAh
• Ταχεία φόρτιση 66W
• Reverse Charging 10W
• Camping LED Light έως 1236 lumens
• Infinite Halo 2.0 LED System
• Ηχείο 118dB / 4W
• Πιστοποίηση IP68 / IP69K
• MIL-STD-810H
• Android 15
• Dual SIM
• NFC / Google Pay
• Face Unlock
• Αισθητήρας δακτυλικού αποτυπώματος
• GPS / GLONASS / Galileo / Beidou / QZSS
• Bluetooth 5.2
• WiFi Dual Band
• USB Type-C
• 3.5mm Jack
• FM Radio
Περιεχόμενα Συσκευασίας
• Ulefone Armor 30
• Φορτιστής 66W
• Καλώδιο USB Type-C
• Προεγκατεστημένη προστατευτική μεμβράνη
• Tempered Glass
• Βελόνα SIM
• Λουράκι χειρός
• Εγχειρίδιο χρήσης
• Κάρτα εγγύησης
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαστάσεις | 181.3 x 84.9 x 21.2 mm |
| Βάρος | 506g |
| Οθόνη | 6.95" IPS LCD FHD+ |
| Ανάλυση | 1080 x 2460 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Touch Sampling Rate | 240Hz |
| Φωτεινότητα | Έως 700 nits |
| Προστασία οθόνης | Gorilla Glass 5 |
| Επεξεργαστής | MediaTek Helio G100 |
| CPU | Octa-Core έως 2.2GHz |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12GB LPDDR4X |
| Dynamic RAM | Έως 12GB επιπλέον |
| Αποθήκευση | 512GB UFS 2.2 |
| Επέκταση | microSD έως 2TB |
| Κύρια Κάμερα | 50MP OV50H |
| Night Vision Κάμερα | 64MP OV64B |
| Ultra-Wide Κάμερα | 50MP Samsung JN1 |
| Μπροστινή Κάμερα | 32MP Samsung GD2 |
| Βίντεο | 2K / 1080p@30fps |
| Μπαταρία | 12800mAh |
| Φόρτιση | 66W |
| Reverse Charging | 10W |
| Ηχείο | 118dB / 4W |
| Λειτουργικό | Android 15 |
| Πιστοποιήσεις | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| SIM | Dual Nano SIM |
| Δίκτυα | 4G LTE |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.2 |
| GPS | GPS / GLONASS / Galileo / Beidou / QZSS |
| NFC | Ναι |
| Θύρες | USB-C, 3.5mm Jack |
| Ξεκλείδωμα | Δακτυλικό αποτύπωμα, Face Unlock |
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο, γυροσκόπιο, proximity, φωτός, πυξίδα, βαρόμετρο, βηματόμετρο |